Colorato

Colorato

  • Ekran Dotykowy
Ekran

Dotykowy

Orientacja

Pionowa

Rozdzielczość:

Full HD

Rozmiar:

42'

System

Windows 8

Colorato to nasz infokiosk futurysta. Sprzęt digital signage, który zawsze jest tam, gdzie pojawia się innowacja, nowe produkty czy ciekawe spotkania branżowe. O jego unikatowości świadczy połączenie geometrycznych zaokrąglonych kształtów obudowy monitora oraz bocznego oświetlenia LED, które jest ekonomiczne i w pełni bezpieczne. Kolory światła zmienisz za pomocą dołączonego pilota cyfrowego. Dopasujesz wygląd Colorato do charakteru eventu czy do rodzaju miejsca, w którym stanie stand interaktywny. Niebieskie odcienie podkreślą profesjonalizm i wzbudzą zaufanie, żółte lub pomarańczowe dodadzą dynamizmu, a zielone będą podkreślać naturalność.

Czemu powinieneś zdecydować się na wynajem infokiosku Colorato?

Wysoki oraz stabilny stand z ekranem dotykowym to produkt, który przyda się w każdej sytuacji. Sprawdzi się jako wayfinder w galerii handlowej czy na dworcu lub lotnisku. Posłuży jako kiosk interaktywny informacji turystycznej czy jako kulturalne centrum multimediów przeznaczone dla dzieci czy dla żądnych nowej wiedzy oraz ciekawej rozrywki dorosłych.

Infokiosk na zamówienie

Od lat jesteśmy producentem infokiosków e-tpp.pl i przez ten czas wykonaliśmy setki indywidualnych projektów dla klientów. W zależności od Twoich potrzeb, dopasujemy Colorato do roli jaką mu wyznaczysz: stworzymy dedykowane aplikacje, rozbudujemy funkcjonalność infokiosku czy zmienimy jego wygląd. Postaw na wypożyczalnię sprzętu eventowego lub na autorski projekt.