eyeCatch

eyeCatch

Ekran Dotykowy:

Nie

Orientacja

Pionowa

Rozdzielczość

4K

Rozmiar

43'

Jak sama nazwa wskazuje, eyeCatch przyciąga wzrok. Lada z ekranem to hit targów RemaDays 2018 oraz ulubiony sprzęt digital signage największych graczy na rynku. To skuteczny sposób na zdobycie uwagi klienta. Jej mocną stroną jest interaktywność, ale ten stand na targi kryje w sobie znacznie więcej. Dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu, przedstawiamy logotyp firmy czy organizacji w różnych konwencjach, w animacjach zmieniających się co kilka sekund. I to w jakości 4K. Dzięki temu klienci są cały czas pozytywnie zaskakiwani oraz zaciekawiani. W ten sposób eyeCatch sprawia, że firma wydaje się dynamiczna, otwarta i nowoczesna. Do tego stopnia, że sami prezesi chcą przy nim reprezentować swoje przedsiębiorstwa.

Lady i infokioski na wynajem. Kto powinien z nich skorzystać?

Lada na nóżkach eyeCatch to produkt zaprojektowany z myślą o targach branżowych. Jest minimalistyczna, mobilna oraz ma 43-calowy ekran, prezentujący najwyższą jakość obrazu. Obudowa monitora jest nowoczesna, a blat stabilny, wygodny oraz wystarczający do prezentacji ulotek czy do ekspozycji produktu. Ladę można wynająć na pojedynczy event lub zamówić jej spersonalizowaną wersję, by zawsze być o krok przed konkurencją.

Wypożyczalnia sprzętu digital signage i lady na zamówienie

Stoiska na targach branżowych często wyglądają podobnie, a w podstawowych wersjach moduły do ich zabudowy nie dają dużych możliwości personalizacji. Nasza lada interaktywna powstała po to, by temu zaradzić. Dzięki niej niewielkim kosztem wyróżnisz się na tle konkurencji. Jesteśmy producentem infokiosków e-tpp.pl, więc stworzymy też dla Ciebie autorskie nietypowe produkty lub standy z ekranem dotykowym.