iCurvio – Infokiosk z zakrzywionym ekranem dotykowym

iCurvio – Infokiosk z zakrzywionym ekranem dotykowym

  • Ekran Dotykowy
Ekran

Dotykowy

Orientacja:

Pozioma

Rozdzielczość:

Full HD

Rozmiar:

49'

iCurvio to złoty medalista konkursu POS of the Year 2018. Infokiosk, który sam w sobie jest designerską ozdobą oraz przeniesieniem kinowej jakości filmu do biznesu. Jego siłą jest zakrzywiony ekran dotykowy, który powstał w oparciu o innowacyjny monitor Samsunga. Niweluje zniekształcenia odbierania obrazu i ma większą głębię czerni, dzięki czemu wrażenia widza są niezapomniane. Osoba, która spojrzy na iCurvio, przenosi się do prezentowanego na nim świata w jakości FullHD. Jest w pełni obecna. A to wymarzona sytuacja dla firmy, która walczy o uwagę klienta.

Wypożyczalnia infokiosków do zadań specjalnych

Jako producent infokiosków i standów z ekranami dotykowymi TPP pracowaliśmy nad iCurvio wiele miesięcy. Odrzucaliśmy wiele projektów, ulepszaliśmy design oraz właściwości zakrzywionego monitora. Finalny efekt przerósł nasze oczekiwania.

Wynajem lub kupno tego infokiosku to rozwiązanie dla firm, które chcą zaprezentować grafiki, wizualizacje, filmy czy fotografie w doskonałej jakości. To sposób na wyróżnienie się na targach czy konferencjach gamingowych, designerskich czy IT. Wśród ludzi, którzy doceniają innowacje.

iCurvio, czyli jedyny taki sprzęt digital signage

Infokiosk z zakrzywionym ekranem to wciąż nowość na polskim rynku. Duży ekran 49 cali umieszczony na białej designerskiej podstawie może stać się jeszcze bardziej oryginalny oraz dopasowany do Twoich oczekiwań. Jako producent infokiosków e-tpp.pl wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na zamówienie stworzymy dla Ciebie sprzęt, który zwali Cię z nóg swoim wyglądem oraz funkcjonalnością.