iDisi

iDisi

  • Ekran Dotykowy
Ekran

Dotykowy

Orientacja:

Pozioma

Rozdzielczość

Poniżej HD

Rozmiar

12.1-19

System

Windows 8

iDisi to stand interaktywny dla dzieci, przedstawiający jedną z ulubionych bajkowych postaci najmłodszych –   Humpty Dumpty’ego. To spersonifikowane jajko bawi, przyciąga wzrok oraz pobudza wyobraźnię. Siła tego stojącego ekranu na wynajem to dostępne aplikacje standardowe oraz dedykowane, tworzone na zamówienie. W podstawowej wersji zainstalowane są interaktywne puzzle o różnym poziomie trudności. Dostarczą pierwszorzędnej zabawy trzylatkowi, jak i ośmiolatkowi. Dzięki nim, dziecko ćwiczy pamięć, wzmacnia wyobraźnię przestrzenną oraz uczy się podstaw matematyki. Producent infokiosku e-tpp.pl dba w ten sposób o właściwy rozwój najmłodszych.

Dla kogo został stworzony iDisi?

Ten stand interaktywny sprawdzi się na imprezach dla dzieci oraz w przestrzeniach publicznych, takich jak restauracje, galerie handlowe, parki rozrywki czy muzea, które chcą uczyć przez zabawę. W dzisiejszych czasach już dwulatki doskonale radzą sobie z ekranami dotykowymi, warto więc kierować ich uwagę na rozrywkę, która uczy. Dzięki obecności iDisi dzieci będą chętniej spędzały czas w konkretnym miejscu, a rodzice spokojnie zjedzą obiad czy zrobią zakupy.

Konfiguracja oraz personalizacja iDisi

Istnieje możliwość rozbudowy iDisi o moduł fotograficzny, który sprawdza się jako przenośna fotobudka. W zależności od potrzeb, stworzymy też dedykowaną aplikację.

Dzięki temu wynajem sprzętu dla dzieci zawsze spełnia potrzeby rodziców oraz ich pociech.