Rust

Rust

Ekran Dotykowy:

Nie

Rozdzielczość

4K

Rust to niemal 2-metrowy stand interaktywny, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Prosty design zyskuje wyrazu dzięki lakierowi w kolorze rdzy. Takie infokioski bardzo dobrze prezentują się w industrialnych wnętrzach oraz w ogrodach. Przyciągają uwagę i intrygują. Wyposażone są w ekran o rozdzielczości 4K, który zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz bogactwo szczegółów. Oglądanie galerii zdjęć czy oferty produktów staje się prawdziwym i jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem.

Komu dedykowany jest stand z ekranem 4K?

Rust od producenta infokiosków e-tpp.pl to rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwrócić uwagę klientów na detale. Sprawdzi się jako sposób prezentacji wizualizacji deweloperskich czy jako ekran, na którym prezentowane są filmy reklamowe. Często wynajmowany jest także na targi oraz konferencje graficzne i gamingowe. Dzięki niemu grafiki zyskują nową jakość.

Nietypowe produkty na zamówienie

Wypożyczalnia infokiosków Disire to jednocześnie producent sprzętu digital signage. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my dodamy ekran dotykowy, czujnik ruchu czy moduł fotograficzny. Obudowa ekranu może zostać przemalowana na inny kolor lub zostać wyposażona w oświetlenie. Wynajem i personalizacja w jednym.