Sha21

500,00 

Rozmiar Ekranu
Rozdzielczość Ekranu
Data i Godzina Odbioru
Data i Godzina Zwrotu
Orientacja Ekranu
Dorośli
Depozyt

Kategoria:
  • Ekran : Dotykowy
  • Orientacja: : Pozioma
  • Rozdzielczość : Poniżej HD
  • Rozmiar : 20-24'
  • System : Windows 8
  • Ekran Dotykowy

Opis

Sha21 to młodszy brat niezawodnego Sha24. Jako infokiosk 21 cali dobrze prezentuje się w niewielkich lub zatłoczonych przestrzeniach. Z pozoru to klasyczny ekran dotykowy na wysokiej podstawie. Jednak kryje w sobie znacznie więcej. Obudowa monitora ma lekko zaokrąglony kształt, a tym samym wzbudza większe zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa. Ten efekt potęguje przyjemne dla oczu boczne niebieskie światło LED. Z kolei ekran ustawiony na odpowiedni poziom czułości dotyku, pozwala zainteresowanym na samodzielne przeglądanie informacji, wizualizacji, zdjęć czy czytanie oferty. Taki element interaktywności jest znacznie ciekawszym rozwiązaniem niż klasyczne ulotki czy katalogi. Dzięki systemowi digital signage klient sam wybiera treści, które go interesują.

Wypożyczalnia infokiosków dla firm i instytucji

Sha21 to uniwersalny infokiosk. Wynajem to szansa na przetestowanie go na targach branżowych, na konferencjach czy eventach firmowych. Dobrze sprawdzi się też w lokalach firmowych, szczególnie w takich miejscach, jak galerie handlowe. Uwaga klienta jest ulotna i rozproszona. Sha21 nie pozwala jej uciec.

Sha21 na zamówienie

Każde zlecenie jest inne, każde wydarzenie ma inny charakter, a każda firma czy organizacja ma swoją tożsamość. Dlatego producent infokiosków e-tpp.pl tworzy nietypowe produkty lub dopasowuje dostępne sprzęty do potrzeb. Zainspiruj się konkretnymi produktami i powiedz, jak możemy je dla Ciebie ulepszyć.