Sha24

Sha24

Ekran Dotykowy:

Nie

Orientacja:

Pozioma

Rozdzielczość

HD

Rozmiar

20-24'

System

Android

Targi branżowe to walka o uwagę klienta. Sha24 – infokiosk 24 cale – pozwala ją zdobyć. Niezależnie czy Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży, dzielenie się informacjami, zrekrutowanie zdolnego specjalisty do zespołu czy nawiązanie kontaktów biznesowych, musisz przebić się przez tłum. Sha24 wyróżnia się prostą, acz nieco futurystyczną formą podstawy oraz czystym i minimalistycznym designem. Nowoczesności dodaje mu niebieskie światło LED. Infokiosk to część systemu digital signage, którym zarządza się przez sieć LAN lub WLAN. Dopasowany jest do Windowsa i Androida, dzięki czemu stworzenie i wprowadzenie prezentacji, oferty, filmu czy reklamy jest dziecinnie proste.

W jakiej sytuacji sprawdzi się Sha24?

Niewielka i mobilna obudowa monitora jest wprost idealna na targi branżowe, konferencje czy eventy w miejscach publicznych lub w kameralnych przestrzeniach. Zajmuje niewiele miejsca, bo podstawa ma zaledwie 64x51cm, wpasuje się nawet w szczelinę między ladą i roll upem czy zajmie niewielką przestrzeń przed stoiskiem, przyciągając uwagę przechodniów.

Wypożyczalnia infokiosków klasycznych i innowacyjnych

Producent infokiosków e-tpp.pl dopasuje Sha24 do Twoich potrzeb. Dla nas wynajem sprzętu eventowego związany jest ze sztuką personalizacji standów oraz monitorów. Na zamówienie, zmienimy wielkość infokiosku, jego kolorystykę lub wprowadzimy autorską aplikację. Wystarczy, że napiszesz, czego potrzebujesz.