SlimC

SlimC

  • Ekran Dotykowy
Ekran

Dotykowy

Orientacja

Pionowa

Rozdzielczość

4K

Rozmiar:

49'

System

Windows 7

Smukły, wysoki i gustowny. SlimC to stand z dotykowym ekranem 4K, który jest wprost stworzony do nowoczesnych przestrzeni. Minimalistyczny biały design zostaje przełamany bocznymi niebieskimi lampami LED, które świecą nawet 10 lat bez przerwy. Taki ekonomiczny akcent świetlny przyciąga uwagę o każdej porze dnia i nocy. Jako producent infokiosków e-tpp.pl wyposażyliśmy SlimC w ekran interaktywny o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K, dopasowując go do potrzeb oraz oczekiwań współczesnego konsumenta.

Komu polecamy SlimC jako infokioski na wynajem?

To uniwersalny stand interaktywny, który dobrze zaprezentuje się w galeriach handlowych, na lotniskach, dworcach, na konferencjach oraz targach branżowych, a także w nowoczesnych instytucjach kulturalnych oraz edukacyjnych. Obudowa do ekranu jest prosta, a jednocześnie przykuwająca uwagę. Prawdziwy sekret tkwi w monitorze. Dzięki systemowi Windows 8.1 oraz prostemu w obsłudze CMS, SlimC zarządza się z przyjemnością. A dotykowy ekran jest bardzo wygodny w użytkowaniu.

Stand digital signage na miarę potrzeb

Wypożyczalnia sprzętu eventowego Disire tworzy produkty na zamówienie lub personalizuje dostępne infokioski. W zależności od Twoich oczekiwań, wprowadzimy do SlimC dedykowaną aplikację dotykową, zmienimy kolorystykę czy rozbudujemy funkcjonalność.