Sottile

Sottile

Ekran Dotykowy:

Nie

Orientacja:

Pozioma

Sotitle to infokiosk z niewielkim ekranem o wielkich możliwościach. Ma zaledwie 19 cali, jednak jest to w zupełności wystarczający rozmiar, by stand stał się ambasadorem firmy na targach czy na konferencji. Ma ponad 1,8m wysokości, jest wąski i mieści się w szczelinach, w niewielkich przestrzeniach. A wiadomo, że na targach branżowych każdy dodatkowy centymetr to większa opłata dla organizatora. Tak jak inne nasze infokioski na wynajem, korzysta z systemu Windows, więc jest bezpieczny oraz łatwy w obsłudze.

Jak w pełni wykorzystać potencjał wypożyczonego infokiosku?

W naszej wypożyczalni sprzętu eventowego mamy dwa infokioski Sotitle. Postawione po dwóch stronach stoiska targowego, przyciągną uwagę i pomogą w budowaniu wizerunku stabilnej firmy. Prosta obudowa ekranu przemawia na ich korzyść, bo dzięki temu prezentowana na monitorze oferta czy prezentacja będzie bardziej widoczna i przejrzysta. Z chęcią podpowiemy, jak projektować treści do infokiosku lub sami je dla Ciebie stworzymy.

Wynajem czy na zamówienie?

Odpowiedz sobie na pytanie, czego potrzebujesz i na jak długo. Producent infokiosków e-tpp.pl zajmuje się wypożyczaniem sprzętu eventowego oraz tworzeniem od podstaw nietypowych produktów. Sotile to infokiosk dostępny od zaraz. Możesz jednak zamówić całkowicie autorski produkt o dowolnym wyglądzie i funkcjonalnościach.