Svelta

Svelta

  • Ekran Dotykowy
Ekran

Dotykowy

Orientacja:

Pozioma

Rozdzielczość

Poniżej HD

Rozmiar

12.1-19

System

Windows 7

Svelta jest jak MacGyver w świecie digital signage. Wydaje się niepozorny, ale odpowiednio zaprogramowany, pomoże odnaleźć drogę zagubionym klientom, dostarczy im informacji o produkcie lub ofercie, pozwoli zamówić dania w restauracji czy zapewni rozrywkę lub wzbudzi zaangażowanie. Niejedną osobę zaskoczy swoją wszechstronnością. Jego geometryczny i prosty kształt dodaje mu solidności, a ekran 19 cali sprawia, że infokiosk mieści się nawet w kameralnych pomieszczeniach czy przy stoiskach targowych. Jest też uniwersalny, bo pasuje do nowoczesnych, jak i klasycznych marek.

 

Ekran dotykowy kontra skromna obudowa monitora

 

Svelta oparty jest na systemie Windows, dzięki któremu zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami czy prezentowanymi treściami jest wygodne oraz bardzo proste. Z kolei ekran dotykowy daje bardzo duże możliwości personalizacji: w lokalach gastronomicznych posłuży do prezentacji menu oraz interaktywnego zamawiania posiłków, w salonie firmowym umożliwi przeglądanie oferty, a na konferencji czy na targach pokaże funkcjonalności nowych produktów. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba interaktywności.

 

Dedykowane aplikacje i Svelta na wynajem lub na zamówienie

 

Nietypowe produkty i spersonalizowane sprzęty to specjalność producenta infokiosków e-tpp.pl. Stworzymy oraz zainstalujemy dla Ciebie dedykowaną aplikację, która pomoże osiągnąć Ci cele biznesowe. Nasza wypożyczalnia sprzętu eventowego dopasuje też wizualnie Sveltę do charakteru Twojej działalności.