Tripod 65

Tripod 65

Ekran Dotykowy:

Nie

Rozdzielczość

4K

Rozmiar

65'

Tripod 65 to prosty stojak na TV, o wielkiej sile i dużym potencjale reklamowym. Jasna obudowa monitora oraz zamknięty w niej ekran 65 cali to wszystko, czego potrzebuje przedsiębiorca czy organizacja, by wyróżnić się na spotkaniu branżowym, w galerii handlowej, na lotnisku czy na konferencji. Jako część systemu digital signage, Tripod 65 może współpracować z innymi infokioskami czy standami interaktywnymi. Prezentowanymi na nim treściami zarządza się przez sieć WLAN lub LAN. Ekran o rozdzielczości 4K dba o to, by jakość obrazu była doskonała, nawet w najmniejszych szczegółach. To czyni ten stojak na TV wymarzonym parterem do podboju rynku.

Dla kogo został stworzony Tripod 65?

Wynajem TV na konferencję, wydarzenie biznesowe czy na launching produktu, to decyzja, która zmienia podejście klientów do marki czy do organizacji. Tripod 65 najlepiej prezentuje się w dużych przestrzeniach. Góruje nad innymi infokioskami czy standami interaktywnymi i wzbudza zainteresowanie prostą, smukłą, nowoczesną formą oraz wyjątkowym obrazem 4K.

Co może dla Ciebie zrobić producent infokiosków e-tpp.pl?

Twój biznes czy działalność mają swój charakter i tożsamość. Nasza wypożyczalnia infokiosków pomaga je wyrazić. Dlatego na zamówienie dopasujemy Tripod 65 do Twoich oczekiwań. Niezależnie czy chcesz zmienić kolor, rozbudować funkcjonalność stojaka czy dopasować rozmiar ekranu, zrobimy to dla Ciebie.